Верстати для моторизованої високошвидкісної частоти верстатів

Відомості про продукт

Шпинделі з моторизованої високошвидкісної частоти широко застосовуються в машинах з ЧПУ, обробних центрах, центрах обробки прес-форм, механічних інструментів, деревообробних верстатів, відцентрових верстатів, обробки стаканчиків, виготовлення щіток, фіксації та інших галузей промисловості.

Шпинделі двигуна характеризуються низьким рівнем шуму, невеликою вібрацією, великою силою обертаючого моменту та стабільною роботою зі швидкістю до 0,01-0,1 млн. Об. / Хв та потужністю до 30 кВт.

Завдяки точному механізму обробки, науковим і розумним технологічним технологіям, передовим методам випробувань та технології зборки першого класу, а також високоточних і високошвидкісних керамічних підшипників, компанія постачала серію високошвидкісних двигунів, Швидкісні моторизовані шпинделі для буріння, фрезерування, шліфування та різання.


Чи збираєтесь ви оптові моторизовані шпинделі машин високошвидкісної частоти від одного з провідних виробників та постачальників електричних машин? Тоді ви можете негайно зв'язатися з нашою фабрикою.

Розслідування