Алюмінієві кування

Кування - це процес виготовлення, в якому метал натискається, шматується або стискається під великим тиском для отримання високоміцних деталей. Кований алюміній ідеально підходить для застосувань, де продуктивність та безпека є критичними, але металевий матеріал легший для швидкості або енергоефективності. Підроблені ...

Відомості про продукт

Кування - це процес виготовлення, в якому метал натискається, шматується або стискається під великим тиском для отримання високоміцних деталей. Кований алюміній ідеально підходить для застосувань, де продуктивність та безпека є критичними, але металевий матеріал легший для швидкості або енергоефективності. Сформовані алюмінієві колеса на гоночних автомобілях Daytona - чудовий приклад. Існує, перш за все, три типи процесів кування: ковка у відкритому вигляді, ідеальна для більших алюмінієвих компонентів; ковка закрита, добре підходить для більш складних конструкцій та більш жорстких допусків; і кільцевого прокату, що використовується для створення високоміцних кільцевих прикладних програм.


Висока продуктивність і міцність

Процес кування використовується у тих додатках, де продуктивність та міцність є критичними вимогами.

Ковані елементи часто зустрічаються в точках напруги та шоку. Поршні, шестерні та шпиндель колеса у високоефективних автомобілях та літаках часто виготовляються з кованого алюмінію.

Кований алюміній ідеально підходить для аерокосмічної діяльності

Виклик і сувора середовище в космосі вимагають структур, які є сильними і міцними, але також легкими. Низька щільність кованого алюмінію відносно сталі робить його ідеальним кандидатом для аерокосмічних застосувань.

Інструменти торгівлі

Молотки, преси та викрутки є основними видами обладнання, що використовуються в процесі кування. Молотки можуть застосувати рушійну силу до 50 000 фунтів, де преси можуть застосовувати силу до 50 000 тонн. Розбійники в основному використовують прес, горизонтальний, щоб збільшити діаметр заготовки, стискаючи її довжину.

Позначення якості

"Кування" - це знак якості ручного інструмента та обладнання. Плоскогубці, молотки, ключі, садові знаряддя та хірургічні інструменти майже завжди виробляються шляхом кування.


Процеси кування алюмінію

1.Опновіть ковка

Ідеально підходить для обробки великих шматків алюмінію, відкритих прес-форм, не обмежують алюмінієві заготівки під час процесу кування та використовують плоскі штампи, що не містять профілів і конструкцій. Алюмінієві блоки вагою до 200 000 фунтів і 80 футів завдовжки можуть бути підроблені для створення великих алюмінієвих деталей з оптимальною структурною цілісністю. Хоча методи зварювання та з'єднання корисні для створення великих компонентів, вони не можуть зрівнятися з міцністю або довговічністю підробленої частини. Поковки відкритого типу обмежені лише розміром вихідного запасу.

2.Класнутий ковка

Ковка закритого типу, також відома як ковка для взуття, може виробляти практично безмежну різноманітність форм, що коливаються в вазі від унції до більш ніж 200 кг. Як випливає з назви, дві або більше штампів, що містять покази, об'єднуються, оскільки підкладка піддається пластмасовій деформації. Оскільки зупинки обмежують металевий потік, цей процес може призвести до більш складних форм і більш допустимих відхилень, ніж відвертий ковка. Вражаюча підробка припадає на більшість алюмінієвих виробництв.

3. Ковка з кольорового кільця

Коли промислові пристрої вимагають високоміцного компонента кругового поперечного перерізу, не існує збігу для ковки з прокатного кільця. Процес зазвичай починається з ковальства з відкритим шаром, щоб створити кільцеву преформу, сформовану як пончик. Далі декілька роликів застосовують тиск на заготівці до досягнення бажаної товщини і висоти стінки. Конфігурації можуть бути рівними, як шайба або висота об'єкта більше 20 дюймів. Кільця можуть бути згорнуті в численні розміри, починаючи від роликових рукавів до великих судин під тиском.

Колеса, створені для швидкості, продуктивності та безпеки

Професійні гоночні водії знають, що підроблені алюмінієві колісні диски є прекрасним вибором для покарання умов проведення змагань. Створені для швидкості та продуктивності, ковані колеса надзвичайно легкі, дуже міцні та винятково жорсткі. Ковані алюмінієві колісні диски також знаходяться на іподромі. Висока продуктивність спортивних моделей від Porsche, Lamborghini та Audi може бути обладнана цими глянсувальними та високоякісними колесами.


Ви збираєтеся оптові індивідуальні алюмінієві поковки від одного з провідних виробників і постачальників поковки? Тоді ви можете негайно зв'язатися з нашою фабрикою.

Розслідування