Спеціальні кувальні деталі з нержавіючої сталі

Відомості про продукт

Кування з нержавіючої сталі - це одне з наших основних виробів. Ми мали багаторічний досвід виробництва ковальських виробів з нержавіючої сталі. Ми використовуємо два види виробничих способів під час виготовлення нержавіючих сталей: відкриті виробу підроблені та закриті, виготовлені під замовлення.

Ми доступні не лише з нержавіючих сталей, як-от 316, 316L, 304, 304L, 1.4301, 1.4404, 1.4418, 1.4432, 1.4462, 2205, F51, але також доступні для замовника матеріалів відповідно до вимог або DIN, ANSI, EN стандарти. У нас був справжній партнер, щоб надати нам всі види нержавіючих сталей.

Завдяки нашій передовій техніці та обладнанням, ми мали повну компетенцію для виготовлення високопродуктивних виробів, таких як тонкостінні поковки, складні поковки, важкі поковки.

За винятком оброблюваних поверхонь, ми розстріляли інші поверхні, тому поверхні прикрас з нержавіючої сталі нам дуже приємні.

У нас були центри обробки з ЧПУ, токарні верстати з ЧПУ та інше обладнання для обробки, тому ми можемо поставити готові вироби з нержавіючої сталі.


Чи збираєтесь ви оптові індивідуальні спеціальні кування частин з нержавіючої сталі від одного з провідних виробників та постачальників виливків? Тоді ви можете негайно зв'язатися з нашою фабрикою.

Розслідування