Болт гарячого тиснення

Болт гарячого тиснення
Відомості про продукт

Переваги гарячих штампованих болтів:

За винятком тісних штамповок, ми також є дуже конкурентоспроможними в галузі гарячих штамповок. JINLUN мав відмінне обладнання для кування, досвідчені працівники обробляють гаряче тиснення, відповідну піч, що нагріває сталь і нержавіючу сталь.

Найбільш конкурентоспроможними є спеціальні болти з гарячим штампом, болти з нержавіючої сталі, дуплексні болти з нержавіючої сталі, довші болти до 3000 мм. Ми можемо забронювати спеціальні матеріали для наших клієнтів.

Домен для продукту :

Болти з гарячим штампом широко використовуються для видів літаків, транспортних засобів, вантажних автомобілів, тракторів, поїздів, кранів, осей, будівельних машин, важких машин тощо.

Гарантія якості :

Перевірка хімічних елементів сировини спектрометром, виявлення дефектів магнітними порошками та ультразвуком. Ультразвукове тестування після попередньої обробки. Випробування на твердість

Виробнича потужність :

Близько 10000 тонн на рік, 18 тонн за зміну, 2 зміни на день.

Додаткові послуги :

Обробка та різьба з ЧПУ в наших власних майстернях. Термічна обробка на наших кооперативних заводах, які є фахівцями в галузі нагрівання розчином відпалу, Q + T, загартуванням тощо.

Ви збираєтесь купити болти гарячого штампування на замовлення від одного з провідних виробників та постачальників поковки? Тоді ви можете негайно зв’язатися з нашою фабрикою.
Розслідування