Вітер турбіни з валом

Відомості про продукт

Вітер турбіни вал, Вал турбіни принцип, основні вал турбіни.

 

Матеріал: відповідно до замовника обов'язкове, в основному матеріалів, 42CrMo4 і 34CrNiMo6.

Вага: До 50 тон.

Довжина: До 6000 мм.

Діаметр: До 3000 мм.

Виробництво здатність: 0.65MW на 12MW.

Основні виробничі процеси: ковані, грубо обробки, тепла treatment(Q+T) з ЧПУ закінчили механічної обробки повороту буріння, шліфувальні, розпис.

Стандарт: DIN, ASTM ASEM JIS, ISO, BS, API, EN.

Переваги: Клієнт зробив, важких кування, важкі ЧПУ механічної обробки повороту буріння, шліфування. Також ми доступні спеціальні матеріали зустрінуться з вимог замовника, у тому числі з нержавіючої сталі, тощо.

ЯКІ ВІТРОВИХ ТУРБІН, І ЯК ВОНИ ПРАЦЮЮТЬ?


Вітер є чистими, безкоштовний і легко доступні поновлюваних джерел енергії. Кожен день по всьому світу, вітряні турбіни захоплення вітру і перетворити її на електроенергію.  Все більше і більше вітрових турбін будуть встановлені по всьому світу.


Вітрові турбіни дозволяють нам використовувати силу вітру і перетворити його в енергію. Коли вітер дме, лопатки турбіни, обертатися за годинниковою стрілкою, захоплення енергії. Це викликає головному валу, підключених до коробки передач в межах гондоли, щоб спина, головному валу є однією з ключових частин для вітрових турбін. КПП посилає цієї енергії генератор, перетворивши його в електрику. Електроенергія потім відправляється вниз башти трансформатор, скориговані класів напруги відповідно до сітки.

风电主轴01.jpg

风电主轴02.jpg

风电主轴03.jpg

风电主轴04.jpg

风电主轴05.jpg

Ви збираєтеся оптовій налаштованим Вітер турбіни з валом з одного з провідних відкриті померти Поковки виробників і постачальників? То ви можете відразу ж зробити контакт з нашого заводу.
Розслідування