Поковки з нержавіючої сталі

Кування - це процес виготовлення, в якому метал натискається, шматується або стискається під великим тиском для отримання високоміцних деталей. Кована нержавіюча сталь ідеально підходить для застосувань, в яких перфектність корозійної стійкості та безпека є критичною. Ковані нержавіюча сталь 904L фланці на ...

Відомості про продукт

Кування - це процес виготовлення, в якому метал натискається, шматується або стискається під великим тиском для отримання високоміцних деталей. Кована нержавіюча сталь ідеально підходить для застосувань, в яких перфектність корозійної стійкості та безпека є критичною. Фальцювання з фехтування з нержавіючої сталі 904L на фармацевтичній машині є чудовим прикладом. Існує, перш за все, три типи ковкових процесів: ковка відкритого типу, ідеальна для великих деталей з нержавіючої сталі; ковка закрита, добре підходить для більш складних конструкцій та більш жорстких допусків; і кільцевого прокату, що використовується для створення високоміцних кільцевих прикладних програм.


Висока продуктивність і міцність

Процес кування використовується у тих додатках, де продуктивність та міцність є критичними вимогами.

Ковані елементи часто зустрічаються в точках напруги та шоку. Поршні, шестерні та шпиндель колеса у високоефективних автомобілях та літаках часто виготовляються з кованої нержавіючої сталі.

Інструменти торгівлі

Молотки, преси та викрутки є основними видами обладнання, що використовуються в процесі кування. Молотки можуть застосувати рушійну силу до 50 000 фунтів, де преси можуть застосовувати силу до 50 000 тонн. Розбійники в основному використовують прес, горизонтальний, щоб збільшити діаметр заготовки, стискаючи її довжину.

Позначення якості

"Кування" - це знак якості ручного інструмента та обладнання. Плоскогубці, молотки, ключі, садові знаряддя та хірургічні інструменти майже завжди виробляються шляхом кування.


Процеси кування з нержавіючої сталі

Ковка відкритого типу

Ідеально підходить для обробки великих деталей з нержавіючої сталі, відкритих прес-форм не стримує сталеву заготівку під час процесу кування та використовує плоскі штампи, що не містять профілів і конструкцій.

Ковка закритого типу

Ковка закритого типу, також відома як ковка для взуття, може виробляти практично безмежну різноманітність форм, що коливаються в вазі від унції до більш ніж 500 кг. Як випливає з назви, дві або більше штампів, що містять покази, об'єднуються, оскільки підкладка піддається пластмасовій деформації. Оскільки зупинки обмежують металевий потік, цей процес може призвести до більш складних форм і більш допустимих відхилень, ніж відвертий ковка. Підробки під тиском - більша частина виготовлення ковальсько-виготовлених виробів з нержавіючої сталі.

Прокат кольоровий кування

Коли промислові пристрої вимагають високоміцного компонента кругового поперечного перерізу, не існує збігу для ковки з прокатного кільця. Процес зазвичай починається з ковальства з відкритим шаром, щоб створити кільцеву преформу, сформовану як пончик. Далі декілька роликів застосовують тиск на заготівці до досягнення бажаної товщини і висоти стінки. Конфігурації можуть бути рівними, як шайба або висота об'єкта більше 20 дюймів. Кільця можуть бути згорнуті в численні розміри, починаючи від роликових рукавів до великих судин під тиском.


Ви збираєтеся здійснювати оптові індивідуальні поковки з нержавіючої сталі від одного з провідних виробників та постачальників кування? Тоді ви можете негайно зв'язатися з нашою фабрикою.

Розслідування