Аналіз структури ринку та режиму експлуатації виробів з поковки

Аналіз ринкової структури та режиму експлуатації виробів з кування

Аналіз ринкової структури та режиму експлуатації виробів з кування
Ковка означає використання ковальсько-пресового обладнання та роботи (прес-форми) з ролі пластикової деформації порожнини або злитку, щоб отримати певний розмір, форму та якість методів обробки кування. Обробка покрівель для забезпечення безперервності організації металевих волокон, так що Поковки волоконної тканини та кування формують послідовну, повну металеву лінію, щоб гарантувати, що деталі мають хороші механічні властивості та тривалий термін служби. Тому кування широко використовується в аерокосмічній, автомобільній, суднобудівній, машинобудувальній, зброї, нафтохімічному обладнанні, електроенергетиці та металургійній промисловості.
Сучасна промисловість покрівлі в Європі та США та інших розвинених країнах була сто років історією, передові технології кування та технології кування стали Німеччиною, Сполученими Штатами, Японією, Росією та іншими країнами монополією. Індустрія покрівельних виробництв Китаю запізнилася в більш розвинених країнах, багато хто з ключових безкоштовних виробів з посуду значною мірою залежать від імпорту, але з рівнем економічного розвитку та збільшенням обмінних можливостей. Технологія Китаю та технологічний прогрес швидко прогресують, багато продуктів досягли Деякі продукти експортуються за кордон, і вони можуть конкурувати з аналогічними продуктами в розвинених країнах.
По-перше, аналіз розмірів ринку ковки
З розвитком промисловості та економічного розвитку промисловості китайська промислова промисловість з виробництва ковалів призвела до нового періоду бурхливого розвитку. За даними Нового світового дослідницького центру, опублікований "Спеціальний аналіз тенденцій досліджень та аналізу тенденцій розвитку промисловості" 2017-2021 рр. У Китаї ", 2011-2016 рр. Виробництво китайських ковшів з 7 084,6 тис. Тонн у 2011 р. До 20,161,3 тис. Тонн, особливо у 2014 р. .
По-друге, аналіз розвитку шаблонів розвитку
Від світової промисловості від поковки, Німеччини, Сполучених Штатів, Росії та Японії, на технології кування, технології та обладнання для ковкого покриття є світовим лідером, довгостроковою монополією на виробництво великомасштабного високоякісного кування. В останні роки з Китаєм, Індією, Бразилією та іншими країнами, що розвиваються розвиваються економічне розвиток, обладнання ковкового спорядження для підвищення рівня швидкого посилення потужності послідовно, в деяких галузях продукції та розвинених країн, щоб сформувати модель конкуренції.
Після реформи та відкриття, завдяки заохоченню національної політики та популяризації ринкового попиту, промисловість китайського кування дуже швидко розвивається. На сьогоднішній день обладнання Китаю у виробництві поковок у світі є провідним, потужність покрівель у авангарді світу, у сфері основних виливків і кування, також зробила прорив, деякі продукти порушили іноземну монополію, але галузь промисловості Китаю в сировині, технології термічної обробки та розвинених країн. Існує певний розрив, що обмежує подальший розвиток промисловості Китаю кування.
В даний час загальний конкурентний ландшафт промисловості Китаю в покрівці: великі державні комплексні кування підприємства мають капітал, обладнання та переваги персоналу, а також довгострокове виробництво основного обладнання. Поковки в країну Поковки, досвід дуже багатий у галузі в домінуючому позиція; Гнучка операція, щоб адаптуватися до ринкових можливостей, в деяких сегментах ринку, щоб створити свою власну унікальну конкурентну перевагу.
По-третє, аналіз бізнесу бізнес-кування промисловості
Полова промисловість обумовлена ​​особливостями своєї продукції, як правило, для замовлення. Таким чином, промисловість Forgings в цілому відповідає режиму роботи "продавати виробництво" замовником відповідно до їх фактичних потреб або відповідно до певних стандартів для "наладки" певної кількості певних виробів з покрівлі та в певній період часу постачання Інша основна операційна характеристика кваліфікації доступу - це ковка промисловості. Багато галузей для якості посильних виробів вищі, як правило, мають певні стандарти доступу до промисловості, з метою посилення та захисту якості продукції. Наприклад, на продукцію ринку тиску в ЄС необхідно пройти сертифікацію PED або AD2000. Деякі великі виробники в промисловості, тому що застосування високопродуктивних продуктів, необхідність сертифікації виробничих підприємств і навіть виробників виробничих підприємств також повинні бути сертифіковані.