Трансформація промисловості Китаю у формі та модернізація дороги

Китай Forgings промисловості перетворення та модернізація дороги

Поковки - це дві частини труби або інших фітингів труб, включаючи три ланки, чотири ланки, покрівлі, лікоть, голівка, фланець тощо. Промислові продукти переважно використовуються в сферах нафтохімії, природного газу, суднобудування, електроенергетики та медицини, особливо в таких галузях, як морська техніка та ядерна енергетика. Продукти в основному використовуються в галузях нафтохімічної промисловості, природного газу, суднобудування, електроенергії та медицини, особливо в галузі морської техніки та ядерної енергетики. Простір величезний.

Швидкий розвиток індустріальної потокової промисловості потік промисловості буде стимулювати великий попит на великий діаметр, композитні матеріали, високу продуктивність та високу надійність арматури. На сьогоднішній день попит на електроенергетику для промислових металевих труб знизився, в основному за загальну продуктивність, низький технічний вміст теплової енергії, встановлений з попитом на трубопровідну арматуру. Але фланці вітрової потужності, арматури для ядерної арматури та великого діаметра, нестандартних, високопродуктивних арматури трубної арматури термоагрегату та інших ключових компонентів, які все ще не вистачають, деякі повинні покладатися на імпорт. Зі прискоренням урбанізації в Китаї розвиток нафтових та газових родовищ, передача замовлень суден у світі, будівництво морських ресурсів та будівництво атомних електростанцій призведуть до більшого розриву попиту та пропозиції у вже ринок короткого постачання.

Аналіз найближчих років низького тиску промислового металевого труби в країні річне споживання 1,5 млн. Тонн, високого тиску промислових металевих труб фітинги щорічне споживання близько 2,3 млн. Тонн, а також експорт бізнесу, промисловості металургійної промисловості Китаю в загальному річному попиті 4,5 млн. тонн о. Світовий річний індустріальний споживання арматури трубопроводів високого тиску становить щонайменше 23,4 млн. Тонн, ринкова потужність понад 90 млрд. Доларів США.

Арматура труб з нержавіючої сталі повинна мати певний схил, з'єднання для подачі води з нержавіючої сталі у найнижчій точці, щоб встановити дренажну пробку або розрядний клапан, схил труби з нержавіючої сталі повинен бути нахилом до дренажного пристрою, щоб полегшити потік труб з нержавіючої сталі і опорожнення обслуговування. Арматура труб з нержавіючої сталі повинна бути встановлена ​​таким чином, щоб вона відповідала наступним вимогам: арматура трубопроводу з нержавіючої сталі для води повинна бути встановлена ​​у напрямку потоку труби з нержавіючої сталі відповідно до напрямку нахилу повинні бути послідовними, нахил повинен бути прямим. Водопостачання повинно бути 0,002 ~ 0,005 схилу, як правило, слід забезпечити стандартний нахил 0,003 і нахил до пристрою для розливу води.

Процес виробництва поковок високого тиску спочатку зварює полігональну кільцеву оболонку з полігональним поперечним перерізом або багатошарову вентиляторну оболонку з закритим кінцем на обох кінцях. Після того, як внутрішній тиск заповнюється середовищем тиску, застосовується внутрішній тиск, і поперечний переріз змінюється з багатокутника на круглу і, врешті-решт, стає круглою кільцевою оболонкою. За потребою кругова кільцева оболонка може бути розрізана на чотири 90 поковок або шість 60 поковок високого тиску або інші характеристики поковки високого тиску, придатний для виготовлення діаметра ковка високого тиску та штампування. Ковка діаметром більше 1,5 будь-які технічні характеристики для великих ковка, це виготовлення великого національного стандарту кування ідеальним способом.

Поковки високого тиску придатні для системи трубопроводів нафти, природного газу, хімічної промисловості, гідроенергетики, будівництва, бойлера тощо. Можна заощадити обладнання та вартість цвіль без трубчастої лампи в якості сировини і може отримати будь-який великий діаметр і порівняно товщина товщини стіни. З двох причин, які можуть скоротити виробничий цикл, вартість виробництва значно зменшується. Оскільки вона не вимагає спеціального обладнання, особливо підходить для обробки великомасштабної національної стандартної ковки. Вішалка для квартири або може бути розроблена поверхня, і таким чином матеріал простий, легкий Гарантія, легка збірка та зварювання