Дизайн процесу зварювання для розкритого штампування

Дизайн процесу зварювання для відкритих формованих форм

Приймаючи сплайнову активну ковку 90-го мотоцикла на мотоциклі типу 90, на прикладі, згідно принципу технології екструзії температури, аналізують формування кування та процес формування температури складної форми Open Die Forgings, а комплекс форма обговорюється. Процес формування технології формування екструзійного матеріалу для формового штампування з урахуванням труднощів та ключових моментів у поєднанні з фактичним виробництвом, розробленим для фактичного виробництва процесу екструзії температури. Розроблено набір економічних та практичних термоплавких прес-форм, а також представлена ​​структура прес-форми та принцип оброблюваної деталі. Тест на масове виробництво показав, що процес формування екструзій температури для виробництва ковбасних форм та стабільності, повні ударів і структура прес-форми є розумною, універсальністю, високою ефективністю виробництва. Gear - це машинобудівна галузь, широко використовується, вимоги до продуктивності вищих передач, більша частина необхідності у формуванні заготовок. Серед них частина складної форми, кінець з ударом і частина неприєднаної поверхні може бути меншою, без розрізання, щоб відповідати вимогам Open Die Forgings, є проектування процесу формування клейки технічною складністю. Взагалі, завдяки складній геометричній формі цвілі, традиційним методом гарячого кування є легко виготовляти дефекти кування, важко відповідати його вимогам до якості, і використання технології екструзії температури є однією з технічних труднощів для вирішення його технічні труднощі. Тепла екструзія - це гаряча екструзія, заснована на холодному екструзійному процесі, розробленому декількома меншим процесом різання, температура деформації, як правило, перевищує кімнатну температуру до температури гарячого екструдування нижче діапазону. Теплі технології екструзії до певної міри, як переваги холодного, так і гарячого екструдування, але також зменшують їх відповідні недоліки. Оскільки метал нагрівається і стискається в більш високому діапазоні температур, можна пропустити допоміжний процес, такий як попередній отжиг і фосфатування в процесі, тим самим зменшуючи проблему забруднення навколишнього середовища через фосфатування. Крім того, оскільки деформація порожнини, ніж холоду, коли вона невелика, може також бути вищою, ніж холодна екструзія. У порівнянні з гарячим екструдуванням, але також подолання сильного окислення через зменшення проблем із якістю поверхні продукту, тому розмір продукту та механічні властивості краще, ніж гаряче штампування.

У процесі процесу проектування процесу Open Die Forgings шляхом грубої вибірки нерозумних факторів, таких як вплив порожнини в порожнину, часто відбувається в феномені повторного або конвекційного процесу і, таким чином, забезпечує більш очевидне складання. Процес виробництва звичайного фланця, як показано на малюнку 2. З діаметром ударів o1 з порожнім діаметром. Співвідношення між поступовим збільшенням частоти складаного явища буде поступово зменшуватися, навпаки, частота складаного явища буде високою. Розміри порожнини розміру hl / o1 і o1 / o2 співвідношення збільшення, тобто порожнина поступово поглиблюється, звужується, може значно зменшити частоту складання, навпаки, частота складаного явища буде високою. При ударі краю радіуса краю R поступово збільшується, частота складання зменшується, навпаки, частота складання буде високою. Проте радіус R впливає тільки на більший діаметр заготовки, але його вплив на менший діаметр меншого удару.

У звичайних умовах використання температури цвілі 250 . У процесі виробництва багаторазового вогню температура ковка, яка виливається між вогнем, становить кімнатну температуру. І в наступному вогні перед виготовленням потрібно повторно встановити цвіль, нагрівання, видалення та інше лікування, останній вогонь із вогнем після обробки центру формування зазвичай не повністю збігається. Відкриті утилізатори в верхній порожнині форми не можуть бути повністю вставлені в верхню порожнину форми, що може спричинити падіння сторони відхилення. Поява цього складаного явища схоже з тим, що виникає внаслідок деформації ковкого, але причина для двох зовсім інша. Основним методом є мінімізація пожежної форми кування, щоб досягти поліпшення технологічного рівня

У модулі є розривна, опуклена форма Відкритої ковки, після більш широкого пожежогасіння Відкритий відбійний ковзання, за допомогою операції удару і штампування краю та інших факторів, ковка форм, як правило, різні ступені деформації явища. У наступному пожежі кування, оскільки верхній молотковий центр такий самий, як і цей вогонь, сформовані боси не можуть бути повністю поміщені в верхню порожнину форми, а на краю відкритого кування, це призведе до складання явища, і тим більше міри, чим вище частота складання, тим серйозніше ступінь. Тому, у процесі процесу кування, слід звести до мінімуму вогонь, наскільки це можливо, зробити вогнеформування.