Чи має Фланці поверхні грубий ефект на печатці?

Чи має Фланці поверхні грубий ефект на печатці?

Чи є фланців гладку поверхню тим краще? Насправді, це не випадок, цю потребу, щоб побачити, де використовується, так що фланців буде мати різні шорсткість поверхні, такі Фланці виробників, щоб дати вам детальний опис персоналу.

Фланці на поверхню шорсткості ущільнювальної ефект великий вплив, особливо при використанні-Софт прокладки, ущільнювальної шорсткість поверхні значення є однією з основних причин витоку. Наприклад, повороту Фланці поверхні ножа є спіраль, використання металу прокладок, якщо значення шорсткості великих, прокладки не можуть бути заблоковані ножа, утворена спіраль паз, під тиском, засоби масової інформації буде він просочився вниз ця траншея.

М'які прокладки має багато нижчому показнику гладкості Фланці сталеві поверхні, тому що це легко деформуватися і може блокувати передній край, таким чином запобігаючи витоку. М'які прокладки фланців розташований на дуже гладко, але не погано, тому що в цей час опір витоку інтерфейс стає менше.

Тому, коли ми купуємо фланців можуть бути використані відповідно до їх власної середовищі підтвердити, чи є це це необхідно гладкі або грубої точки, звичайно, ви не знаю, де можна проконсультуватися Фланці виробників персоналу, ми дамо вам надати найкращим чином використовувати на тему м.

Нержавіюча сталь Плоскі фланці, тому, що нержавіюча сталь хороша корозійна стійкість, так що він може зробити структурних частин, щоб зберегти цілісність технічного проектування. Фланців не виробляє корозії, виразка, корозії або зносу. Хром містять Фланці також надають механічну міцність і висока подовження в один, легко виробництво деталей з, можна задовольнити потреби архітекторів і дизайнерів структурних. Всі металів реагують з кисню в атмосфері утворюють оксид плівки на поверхні. Якщо отворів формуються, поверхні вуглецевої сталі може бути забезпечено, малюючи з фарби або окислення стійкі металу, але, як відомо, цей захист тільки фільм.

Фланці в застосування процесу включають:

1, chrome Фланці сталеві труби після затвердіння американський стандартний Фланці Фланці більші, схильний до тріщин. Якщо однотипних хрому нержавіючої сталі зварювального електрода (G202, G207), повинні бути більш ніж 300 ℃ підігріву і 700 ℃ після повільне охолодження лікування. Якщо на weldment не може бути пост weld тепловій обробці, ви повинні використовувати Фланці сталеві труби електрода (A107, A207).

2, Фланці сталеві, для того, щоб поліпшити Корозійна стійкість і зпаювання і відповідне збільшення кількості елементів стабільності Ti, Nb, Mo, тощо., краще, ніж хром Фланці краще. Коли за допомогою одного типу, хрому, Фланці електрода (G302, G307), має бути більш ніж 200 ℃ підігріву і 800 ℃ після гартування навколо лікування. Якщо на weldment не можуть піддаватися термічній обробці, ви повинні використовувати Фланці фітинги електрода (A107, A207).

3, з метою запобігання Фланці чохла опалення викликані очі корозія, зварювального струму не повинна бути занадто багато, менш ніж 20% вуглецевої сталі електрода, АРК не повинна бути занадто довгі, холодні між шарами, вузькі бісеру є доцільним.

4, електрод повинен використовуватися для просушування, титану кальцієвого типу повинні сушать на 150 ℃ протягом 1 години, низький тип водню повинна бути 200-250 ℃ сушіння за годину (не може повторитися сушіння, або легко чистити шкіру peel) для запобігання зварювання пасти нафти та інших забруднень , щоб не викликати зварного шва збільшити вмістом вуглецю і вплинути на якість зварювання.

5, Фланці сталеві труби, зварювання, неодноразові опалення опадів карбіду, зменшуючи Корозійна стійкість і механічні властивості.

6, ПНД труби можуть використовувати провід фланці, більше, ніж 4 кг тиску за допомогою зварювального фланці, електрод повинен мати, хороша корозійна стійкість і окислення опору. Додати Прокладка між двома Фланці і затягніть його з болтами. Фланці різного тиску різної товщини і використовувати різні болтів.