Обробка фланців більш схильна до проблем

Обробка фланців більш схильна до проблем

Обробка фланців куванням - це занадто висока температура нагрівання металевих заготовок або в зоні нагрівання високої температури, щоб вона залишалася занадто довго, печі кисню та інших окисних газів проникають у розрив між металевими зернами та залізом, сіркою, вуглецем та іншим окисленням, утворення кокрісталу легкоплавкого оксиду, знищення взаємозв'язку між зерном, так що пластичний матеріал різко знижується. Щоб спалити серйозний метал, зніміть грубу, коли потрапляє світло на тріщину, тягне, довго з'явиться в палаючих тріщинах.

Латунь розтріскується на поверхні фланців кування. Високоефективне спостереження - світло-жовта мідь (або твердий розчин міді) вздовж розподілу кордону зерна. Коли нагрівається порожнина фланців, така як залишковий оксид міді в печі, окислена сталь зменшується до вільної міді при високій температурі, а атоми розплавленої сталі йдуть уздовж кордону зерен аустеніт, послаблюючи зв'язок між зернами. Крім того, коли кількість міді в сталі вище [> 2% (масова частка)], наприклад, нагрівання в окисній атмосфері, утворення шару, збагаченого міддю, під оксидом заліза,

Не існує жорсткої границі температури між перегріву та перегріву. Як правило, характеристики окислення та плавлення зерен для визначення спалення. Для вуглецевої сталі при плавленні границі зерна, серйозної окислювальної сталі (високошвидкісна сталь, сталь Cr12 та ін) під час горіння, межу зерна пов'язана з таненням рибних кісток. Коли алюмінієвий сплав згорів границі зерен танення трикутника і переплавку м'яча і так далі. Ковка після горіння, часто не може бути збережена, довелося зламати.

Інтегральні фланці - це з'єднання фланців. Також належать до шиї з парою сталевих труб Фланці. Матеріал - вуглецева сталь, нержавіюча сталь, легова сталь тощо. За різними національними стандартами, з IF представляти загальні фланці. Використовується в трубах високого тиску. Процес виробництва для кування. Загальні продукти Flanges, що використовують 11 процесів точної обробки, гладкі та гладкі, можуть відповідати американському стандарту ASME, німецькому стандарту DIN, етикетці ЄС, японському стандарту та китайському стандарту на митне виробництво.

З придушенням шпильки фланці Фланці і загальні фланці зварюються зварюванням, мають довгу шию, як виглядати з вигляду розмірів і використання різниці між горловиною і фланцями Фланці фланців Це з точки зору виникнення, загальний діаметр трубного кріплення фланців, ніж стрічкова зварювальна фланцева труба товщина, загальний діаметр фланців на додаток до PN1.6MPa, DN450 вище залишку такий же, як і номінальний діаметр. Загальна фланці висоти шиї високі, товщина товщини стінки відносно товста, з чітко видно стандартний еталон Фланців.

З точки зору застосування, загальні фланці з'єднуються з фланцями пристрою, такими як фланці на клапані, фланці та клапан цілі, а не через зварювальний з'єднувач. Загальні фланці, використовувані при виготовленні обладнання, в конструкції трубопроводу практично не використовуються. І з'єднання для зчеплення з горловини Фланці та клапан, насос та інше обладнання для підключення при його використанні, приварені до трубопроводу, розмір хвостового інтерфейсу та відповідна труба / шматки зовнішнього діаметра, товщина стінки можуть бути безпосередньо звареними до з'єднання.