Автомати ковальсько-термічної обробки знань

Автомати ковальсько-термічної обробки знань

Автомати ковальсько-термічної обробки знань - кування

По-перше, визначити:

Ковка це двомісний термообробки втамувати та загартування високої температури, і його метою є зробити заготовки мають хороші в цілому механічні властивості.

Автомати ковальсько-лікування: після гасіння високої температури, гартування термічної обробки методом відомий як кування лікування. Висока температура гартування відноситься до гартування між 500-650 ° c. ковка може зробити сталеві продуктивності, матеріал в значній мірі перебудови, його міцність, пластичність і міцність, краще з всеосяжний хороші механічні властивості. Кування лікування, щоб стати загартоване сорбітом. Загартоване сорбітом формується гартування martensite й збільшується на більш ніж 500 600 разів під оптичних metallographic мікроскоп. Воно характеризується розподілу карбіду в гранули ферритові матриці (включаючи Cementite) композитний організації. Це також загартування організації martensite, суміш ферритові і сипучих карбіду. Наразі на феритових має в основному не вуглецю supersaturation Карбід є також стабільний Карбід. При кімнатній температурі є збалансованим організації.

По-друге, кування приклади застосування: 45 кування сталеві

Ковка часто використовується в середніх вуглецю (Чавуни низько) сталі конструкційні леговані, також використовується в Чавуни низько лиття сталі. Коротше кажучи, механічні вимоги високий структурних частин повинна бути ковки обробки. (Закалювання й відпускання; теплової переробки) металеві матеріали з процесом термічної обробки. Матеріали у придушенні після того, як висока температура гартування називається ковки лікування. Метою є зробити стали має високу міцність та достатня сила має всеосяжний відмінні механічні властивості. Наприклад, вертикальним валом гвинт, спорядження і так далі. Зазвичай після частин в обробці, а також після грубого порожню механічної обробки.

45 кування сталеві

45 сталеві конструкційної вуглецевої сталі, гарячого і холодного обробки продуктивність добре, хороші механічні властивості і Ціна є низькою, широкі джерело, так широко використовується. Найбільшим недоліком є високий hardenability, перехресне розмір і вимагають відносно висока заготівлю не повинна використовуватися. 45 сталеві гасіння температури в A3 + (30 ~ 50) ℃, на практиці, зазвичай триває не верхню межу. Високо втамувати температура може зробити заготовки опалення швидкість, поверхні окислення знижується і може підвищити ефективність роботи. Для того, щоб homogenize austenite заготовки, це необхідно мати достатній час холдингу. Якщо фактичні встановленою потужністю великий, потрібно збільшити час ізоляції. В іншому випадку, можливо, через нерівномірний опалення, викликані явище недостатньо, жорсткості. Але час ізоляції задовгий, буде товсті зерна, окисного decarburization серйозні біди, які впливають на якість втамувати. Ми віримо, що якщо встановлена печі перевищує положень положення процесу, опалення та опалення час, щоб бути продовжений 1 /

Тому, що 45 сталевих hardenability є низькою, так слід використовувати охолодження ставка 10% соляної рішення. Після заготовки у воду вона повинна бути загартованими, але не холодно, якщо заготовки в холодній воді у ропа, можна зламати заготовки, це тому, що коли заготовки охолоджується до близько 180 ℃, на austenite швидко перетворюється в martensite Надмірне тканини стрес, викликаний. Тому, коли гасіння заготовки швидко охолоджується до температури району, воно має бути прийняте повільне охолодження метод. Як температура води важко зрозуміти, бути досвідчених операції, коли вода в заготовку тремтіння зупинити, ви може повітряного охолодження (наприклад, охолодження масла краще). Крім того, заготівлю у воду не слід переміщувати статичні, повинна відповідати геометричну фігуру заготовки, для регулярного руху. Статичні охолодження носій із статичні заготовки, в результаті чого нерівномірно твердість нерівномірно стрес, залишаючи заготівлю деформації, або навіть розтріскування. 45 кування сталеві після того, як втамувати твердість повинні досягти HRC56 ~ 59, можливість Нижній поперечний переріз, але не менше, ніж HRC48, в іншому випадку вона показує, що заготовки повністю не погасне, організація може з'явитися сорбітом або навіть феррито, ця організація через гартування, все ще залишаються в матриці, не з метою кування.

45 сталеві після гасіння гартування високої температури, Опалення температури, як правило, 560 ~ 600 ℃, твердість вимоги для HRC22 ~ 34. Оскільки мета кування, щоб отримати всеосяжний механічні властивості, так що широкий діапазон твердість. Але кресленнях мають твердість вимоги, необхідно налаштувати загартоване температури по кресленнях забезпечити твердість. Якщо деякі частини вал вимагають високої міцності, твердість вимоги високий; а деякі gears, з плішкової канавки вал частин, але й кування після фрезерування, інший обробки, твердість вимоги на нижніх. На загартування проведення часу, залежно від вимог твердість і розміри заготовки ми віримо, що твердість після гартування залежить від загартування температури, і гартування час не, але повинні бути назад через загальні заготовки гартування проведення часу, завжди є більше півгодини.