Шахта автомобіля після великих Поковки кування термічної обробки

Шкідливість білий Point білу точку 1.1 є внутрішні тріщин, викликані водню в сталі, тверді держава високий водню вмісту в сталі, сталі стають ламкими значно, по суті, білі плями також умовах тендітного руйнування. Наявність білі плями так, що механічні властивості сталі, особливо значно менший поперечні пластичність і міцність, став найбільш небезпечних вихідним перелому, серйозно впливає на продуктивність і життя частин. Таким чином, кування, після того, як білий точка, ковка повинна бути скасована.

1.2 морфології білі крапки в поздовжньому напрямку перелом поверхні ковка відображаються як гострими краями, округлі або овальної срібло білі плями; низький масштаб зображення в поперечні зразки як невеликий залисини тріщини, довжина кілька міліметрів, найбільший десятки міліметрів.

1.3 умов і білих плям, отримують шляхом формування температури після кування, сталі і водню стресу (деформації стрес, теплового стресу, організаційні стресу, особливо в стрес) під спільним впливом виробництва. Білі плями формування температури охолоджується до порожнім кування відносно низьку температуру близько 250 ℃ до кімнатної температури цього діапазону.

1.4 підкреслює відносини між водень і формування білих плям у літературі [2 авторів зазначив: "стали містить достатню кількість водню є необхідною умовою для формування білих плям, наявність внутрішнє напруження може сприяти формування білих плям ефект, так що перенасичених водню вмісту для виробництва білих точок"злочинець" , у той час як внутрішня стрес є 'спільника'. "дуже ретельно, щоб сказати, що відносини між двома білими плямами.