Відкрийте навчання з вивчення знань

Відкрийте знання вивчення знань Die Forgings

Процес кування - це спосіб нанесення тиску на металеву заготовку з використанням кувальної машини для виготовлення пластикової деформації для отримання методу обробки з певною механічною властивістю, певною формою та розміром кування, кування (кування та штампування). Один з дві основні компоненти.

Температура деформації

Температура перекристалізації сталі становить приблизно 727 ° С, але, як правило, 800 ° С використовується як розподільна лінія, гаряча ковка вище 800 ° С; від 300 до 800 ° С називається теплою ковкой або напівгрітим куванням.

Бланк

Відповідно до руху порожнини, Open Die Forgings можна розділити на вільне кування, розчарування, екструзію, ковку, ковку, закриту сварку.

1, вільна ковка Використання удару або тиску, щоб зробити метал у верхньому та нижньому залізі (натовпі) між деформацією, щоб отримати необхідні поковки, є ручне відкриття Die Forgings та механічне кування двох видів поковок.

2, ковка. Ковка ділиться на Open Die Forgings і закриту ковку. Металеві заготовки у певній формі деформації тиску під тиском ковки та отримання поковок, а також поділяються на холодну ковку, рулонну ковку, радіальну кування та екструзію тощо.

3, закрита ковка і закрита неполадка, оскільки відсутня спалах, використання матеріалу високе. За допомогою процесу або декількох процесів може бути виконана комплексна ковальська обробка. При відсутності спалаху сила для кування зменшується, а необхідна навантаження зменшується. Проте слід зазначити, що заготовка не може бути повністю обмежена, для чого суворо контролювати об'єм порожнини, контролювати відносне положення ступеня кування та вимірювання кування, зусилля по зменшенню зносу кування.

Ковка вмирає

Відповідно до способу руху кування, ковзання клейками можна розділити на ковзання, гойдалку, рулонну ковку, перетискання клиноподібного прокату, прокатного кільця та нахилу прокатки тощо. Гойдалка, ковальсько-ковка та прокатне кільце також може бути використана для обробки кування. Для поліпшення використання матеріалу рулонна ковка та прокат може використовуватися як витягнутий матеріал перед процесом обробки. І вільне кування такого ж роторного штампування також є частиною форми, і його перевага порівнюється з розміром кування, відкрита форма кування сили також може бути досягнута в невеликій формі. Включаючи безкоштовну ковку в цьому способі кування, обробка матеріалів з поверхні прес-форми біля розширення вільної поверхні, тому важко забезпечити точність, тому напрям ковальсько-штампування та процесу кування з керуванням комп'ютером можна використовувати нижче З формування кованої сили, щоб отримати складну форму, високоточні продукти, такі як виробництво багатьох сортів, лопаті турбіни великого розміру та інші поковки. Формувальне ковальське обладнання рухається і ступінь свободи несумісна, відповідно до характеристик деформації деформації нижньої мертвої точки, формувальне ковальське обладнання можна розділити на чотири форми:

1, обмежте тип кульової сили зубів: гідравлічний гідравлічний гідравлічний гідравлічний пристрій гідравлічного приводу

2, квазіударний лімітний шлях: гідравлічний привід гідравлічного механізму гідравлічної машини.

3, лімітований штриховий стержень: кривошипний, стержневий та клиновий механізм для керування повзунком механічного преса.

4, межі енергії: використання гвинтового механізму спіралі та фрикційного преса.

Тягарний аеромад для гідравлічних пресів Для отримання високої точності треба вживати заходів для запобігання перевантаження, швидкості керування та положенням цвіль у нижній мертвій точці. Оскільки це матиме вплив на покрівлі, точність формування та ковка життя. Крім того, для того, щоб забезпечити точність, слід також звернути увагу, щоб відрегулювати зазор повзуна, забезпечити жорсткість, регулювати нижню мертву точку та використовувати допоміжну передачу та інші заходи.

Слайдер

Окрім вертикального та горизонтального руху слайдера (для витягнутих частин формового кування, змащення та швидкісного виготовлення деталей кування частин) способом використання компенсаційного пристрою може бути

Гладкі Відкриті Пом'якшення Die з перших великомасштабних дискових виробів для збільшення напрямку інших видів спорту. Вищезазначені фактори відрізняються одна від одної, необхідна сила кування, процес, використання матеріалу, виробництво, розмірні допуски та методика охолодження змащення відрізняються, ці фактори також є факторами, які впливають на рівень автоматизації.