Десять контрзаходів з підвищення кваліфікації зварні ємностей

(L) для автоматизованої зварювання сайту слід приділяти певну увагу. Тому що з тенденцією точки зору, великомасштабних транспортних обмеженнями щодо пристрою призведе до зварювальні роботи всередині фабрики, деякі переходить на будівельному майданчику. Бідні операційне середовище крапкового зварювання, як його не використовуєте автоматичне зварювальних технологій, float рівня калібрувальних обмежать планомірний прогрес роботи іншого.

(2) відповідно до фактичного бізнес максимально введення ряд передових Зварювальне обладнання, ефективне використовувати зварювальних процесів, зменшення витрат і підвищення ефективності.

(3) для прискорення CO: застосування з тиском судно зварювання MIG, задовго до зварювання основну роботу для запровадження ефективних, низька вартість CO: газ екрановані дугового зварювання.

(4) для підготовчої роботи для зварювання матеріал точності, западинам якість, призначити завдання більш високі вимоги до якості. Наприклад, з ЧПУ різання, западинам, Механічна обробка, автоматичне peer групи. Задовго до підготовчої роботи на розширення покриття автоматичного зварювання технології закласти міцний фундамент.

(5) брати активну участь в нові технології, нові технології досліджень і розвитку, на передньому краї тиск судно зварювальних технологій, займають височинах.

(6), щоб завжди бути в курсі нових тенденцій в матеріалах для ємностей і зміцнити досліджень зпаювання.

(7) у поєднанні з відповідним науково-дослідні інститути, за допомогою комп'ютерних технологій для розроблена тиск судно обробної промисловості, зварювання експертної системи, такі як автоматизованого процесу оцінки, Автоматизація зварювального контролю якості, Автоматизація підготовки зварювальної техніки.