Холодна кування та гаряча кування з фланців різні

- Dec 22, 2017-

Холодна кування та гаряча ковка фланців відрізняються

Фланці гарячої кування: гаряча кування, завдяки деформації і стійкості до деформації дуже малі, ви можете підробити форму складних великих фланців. Для отримання високоточних фланців може бути 900-1000 ℃ температурного поля з гарячою обробкою куванням. Крім того, зверніть увагу на покращення робочої обстановки в умовах гарячого кування. Ковка вмирає життя (гаряча кування 2-5 тис., Тепле кування 1-2 млн., Холодне кування 2-5 млн.) У порівнянні з іншим температурним полем кування коротше, але його ступінь свободи, низька вартість. Мета готових кованих фланців полягає у зменшенні стійкості до деформації металу, що, таким чином, зменшує тиск кування, необхідний для деформації поганого матеріалу, таким чином зменшується тоннаж кувального обладнання; змінена структура литва сталевого зливка, перекристалізація, груба нанесення мікроструктури на дрібні частки, зменшені недоліки литної структури, поліпшуються механічні властивості сталі;

Холодна ковка фланців - невелика зміна розмірів фланців при низькій температурі кування. При 700 ℃ нижче кування, утворення менш оксиду, а поверхня без декарбуризації феномен. Тому, поки деформація може знаходитись в діапазоні формування енергії, холодне кування легко отримати високу точність розміру та поверхневість. Поки контроль над хорошою температурою та змащенням охолодженням, 700 ℃ нижче температури ковки може також отримати дуже високу точність. Холодна кування, холодне екструдування, холодний заготівля та інша обробка пластику колективно. Холодна кування - температура перекристалізації матеріалу нижче процесу формування, це температура відновлення для подальшої ковки. Виробництво звички грубої для грубого кування відомий як холодне кування. Холодні кувальні матеріали в основному мають деформаційну стійкість при кімнатній температурі невелика, полімерні алюміній і деякі сплави, мідь та деякі сплави, низьковуглецева сталь, вуглецева сталь, низьколегована конструкційна сталь. Холодна ковальська поверхня, якість високої розмірності, можуть замінити частину різання. Холодна кування може зміцнити метал і поліпшити міцність фланців.

Розробка технології холодного кування полягає в основному в розробці високопродуктивних виробів, зменшенні витрат на виробництво, в той же час це постійно відбувається в галузі вирубки, порошкової металургії, литва, гарячої кування, процесу інфільтрації або заміни листового металу, Технологія об'єднані для формування складного процесу.

Тепер багато людей будуть вступати в контакт з фланцями, але не знають, які фланці в кінці, що таке, Фланці з'являються у житті людей скрізь, наступне, щоб детально пояснити, використання фланців та з'єднання шлях З'єднання фланців полягає в тому, щоб встановити дві труби, фурнітуру або обладнання, спочатку закріплені на фланцях, між двома Flangess, плюс фланцева підкладка, загвинчена разом, щоб завершити з'єднання. Деякі фітинги та обладнання мають власні Flangess, але також належать Фланці з'єднання З'єднання фланців є важливим способом підключення конструкції труб. З'єднання фланців прості у використанні, здатні витримувати більший тиск. Нижче наведено таке ж як "

В промислових трубопроводах використання з'єднання фланців дуже велике. У сім'ї діаметр труби невеликий і низький, він не бачить з'єднання фланців. Якщо в котельній або виробничій ділянці, заповненому фланцевими трубами та обладнанням. Відповідно до типу з'єднання, типи з'єднання з фланцями можна розділити на: пластинчату зварюванню фланцями, з плоскою зчепленням з шийкою, фланцями, з підшивкою для шийки, фланцями, зварювальними фланцями, фланцями з різьбленням, фланцями, кришкою для фланців, Фланці, кільцева канавка Фланці та кришки фланців, фланці з великим діаметром, фланці великого діаметра, фланці з великим діаметром, заглушка з символікою, фланцевий зварювальний кільце вільних фланців.