Ласкаво просимо на 14-ту міжнародну виставку "Кування" у Китаї (Шанхай).

JINLUN Machining Forging Ltd виставлятиме участь у міжнародній виставці Forging Expo в Китаї (Шанхай) з 01 по 03 листопада 2018 року. Під час виставки JINLUN покаже Вам товари з нержавіючої сталі, поковок з алюмінію, прокатні кування, точні поковки та оброблювані деталі з ЧПУ. Ми будемо на E7 D026, тепло вітаємо вас, відвідуючи наш стенд.

Дата відвідування : з 01 по 03 листопада 2018 року (з четверга по суботу)

Адреса : Шанхай Новий Міжнародний Експоцентр. (No.2345 Longyang Road Shanghai)

Наш стенд : зал-E7 D026.

 

Введення китайської міжнародної ковки Експо.

Заснована у 2005 році, "Китайська (Шанхайська) міжнародна виставка ковальських виробів" була проведена тринадцять разів, експонати також включали поковок, кування фланців, кільця, ковки, ковальсько-пресове обладнання та ковані аксесуари тощо, і став одним з найбільш професійна та авторитетна виставка бренду з високою специфікацією на високому рівні через розвиток. Він відповідає вимогам національної політики, закликає підприємства йти на шляху до інноваційної, ефективної та зеленої кування та активної підтримки науки та охорони здоров'я промисловості та гармонійного розвитку з природою та суспільством.

14-а Китайська (Шанхайська) міжнародна виставка ковальських виробів відбудеться в Шанхайському новому міжнародному виставковому центрі в період з 1 по 3,2018. Він запросить вітчизняних і закордонних виробників ковальсько-гігантських матеріалів та обладнання виставляти нові продукти, нові технології та нове обладнання відповідно до вимог "інтернаціоналізації, професіоналізації та високого рівня", тим самим допомагаючи лідерам галузі ознайомитися з останніми тенденціями світової Крутильний ланцюг промисловості в повному обсязі та створення єдиної платформи для закупівель продуктів, матеріалів та обладнання для відвідувачів!

Будь ласка, шукайте більше інформації про цю виставку з виготовлення ковальсько-пресового устаткування від www.csfe-expo.com/en .

 

Впровадження JINLun Machining Forging Ltd.

JINLUN є експертним постачальником виробів із сталі, нержавіючої та алюмінієвої кування, у тому числі видів кування та прокату, кільця ковзання, вільні кування, а також обробні роботи з ЧПУ.

 

Замовник - наш основний бізнес. Наші prouducts в основному експорт в європейські країни.

 

Будь ласка, знайдіть подробиці на нашому сайті: www.eamachine.com .

1.jpg